Obec Luková
SMS InfoKanál Luková

Obecní úřad Luková zavedl nový způsob informování občanů v krizových situacích pomocí krátkých textových SMS zpráv. Vedle zpráv poskytovaných na webových stránkách obce, Facebooku a v Lukovském zpravodaji tak můžete využít zasílání zpráv přímo na Váš mobilní telefon. Tento informační kanál je vhodný zejména při včasném informování o hrozících povětrnostních vlivech (vichřice, přívalové deště, povodně, atd.), havarijních stavech v dodávkách elektrické energie, plynu, vody a o plánovaných přerušeních jejich dodávek.

Nejedná se ale vždy jen o krizové situace. SMS zprávy Vám budou přinášet i řadu dalších potřebných informací z běžného života naší obce.

 

Jak se můžete přihlásit k odběru informací přes SMS zpráv?

  1. Prostřednictvím formuláře uvedeného níže v tomto článku. Stačí zadat telefonní číslo, případně jméno, příjmení, e-mail a vybrat oblast informací, která Vás zajímá.
  2. E-mailem poslaným na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve kterém je potřeba uvést Vaše telefonní číslo a informaci, zdali chcete dostávat SMS také ohledně aktuálního dění v obci, nebo jen krizové informace.
  3. Zasláním SMS ve tvaru "SMS INFOKANAL" na telefonní číslo 603 455 267. Cena odeslané registrační sms se odvíjí od ceníku, vašeho mobilního operátora.

 Tento systém je pro vás zcela zdarma, veškeré náklady hradí obec.

Petr Celý

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.